JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: Description
hi: उल्लेख

en: Weight
hi: मान

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Cache
hi: कैश

en: Dependencies
hi: निर्भरता
