JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Group
id: Grup

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Cache
id: Tembolokan

en: Scope
id: Lingkup

en: Add Another
id: Tambah Lainnya

en: Dependencies
id: Dependensi
