JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Scope
ja: スコープ

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Presets
ja: プリセット

en: Dependencies
ja: 依存関係
