JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Cache
ka: ქეში
