JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Cache
lv: Kešatmiņa
