JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas
