JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Cache
sr: Кеш

en: Dependencies
sr: Зависности
