JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
