JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Dependencies
ur: احتیاجات
