jserror (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Reset
af: Herstel

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: Unlimited
af: Onbeperk
