jserror (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Browser
ar: المتصفّح

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: You must select something to filter by.
ar: يجب أن تختار مرشح.

en: View events that have recently been logged.
ar: مشاهدة الأحداث التي تم تسجيلها حديثا.
