jserror (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Reset
ast: Reafitar

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: All
ast: Too

en: Filter
ast: Filtru

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Browser
ast: Restolador
