jserror (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Reset
bg: Рестартирай

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.

en: View events that have recently been logged.
bg: Разглеждане на събитията записани последно
