jserror (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: All
bn: সমস্ত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
