jserror (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: All
bo: ཡོངས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: You must select something to filter by.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: View events that have recently been logged.
bo: ཉེ་ཆར་ཐོ་བརྒྱབ་པའི་བྱ་འགུལ་ལ་བལྟ་བ།
