jserror (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: All
ca: Tot

en: Filter
ca: Filtra

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Browser
ca: Navegador

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: You must select something to filter by.
ca: Heu de seleccionar alguna cosa per la qual filtrar.

en: View events that have recently been logged.
ca: Vegeu esdeveniments registrats recentment.
