jserror (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: All
cs: Vše

en: Filter
cs: Filtr

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: You must select something to filter by.
cs: Je třeba vybrat filtrovací kritérium.

en: View events that have recently been logged.
cs: Zobrazit nejnovější záznamy událostí.
