jserror (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: All
cy: I gyd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: You must select something to filter by.
cy: Rhaid i chi ddewis rhywbeth i hidlo drwy.

en: View events that have recently been logged.
cy: Gweld digwyddiadau sydd wedi eu cofnodi'n ddiweddar.
