jserror (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Reset
da: Gendan

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: All
da: Alle

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: You must select something to filter by.
da: Du skal vælge, hvad du vil filtrere efter.

en: View events that have recently been logged.
da: Vis seneste hændelser.
