jserror (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: View events that have recently been logged.
dz: འཕྲལ་གྱི་ལོག་འབད་ཡོད་པའི་བྱུང་ལས་ཚུ་སྟོན།
