jserror (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: All
el: Όλες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Browser
el: Περιηγητής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.

en: View events that have recently been logged.
el: Προβολή γεγονότων που καταγράφηκαν πρόσφατα.
