jserror (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.

en: View events that have recently been logged.
eo: Vidu eventojn kiuj lastatempe estis metitaj en la log-dosiero.
