jserror (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Reset
es: Restablecer

en: No log messages available.
es: No hay mensajes de registro disponibles.

en: All
es: Todo(s)

en: Filter
es: Filtro

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Browser
es: Navegador

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: You must select something to filter by.
es: Debe elegir algo por lo cual filtrar

en: View events that have recently been logged.
es: Ver los sucesos registrados recientemente.

en: Clear error messages
es: Limpiar mensajes de error
