jserror (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Reset
et: Tühista

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: All
et: Kõik

en: Filter
et: Filtreeri

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Browser
et: Brauser

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.
