jserror (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Reset
he: איתחול

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Browser
he: דפדפן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה
