jserror (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Reset
hr: Poništi

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: All
hr: Svi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Browser
hr: Preglednik

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.

en: View events that have recently been logged.
hr: Pregledaj posljednje unose u zapisnik.
