jserror (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:

en: View events that have recently been logged.
hy: Դիտել միջոցառումները, որոնք վերջերս են մուտքագրվել:
