jserror (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Reset
it: Ripristina

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: All
it: Tutti

en: Filter
it: Filtra

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: You must select something to filter by.
it: E' necessario selezionare qualcosa da filtrare.

en: View events that have recently been logged.
it: Visualizza gli eventi che sono stati recentemente registrati.
