jserror (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Reset
ja: リセット

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: All
ja: すべて

en: Filter
ja: フィルター

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Browser
ja: ブラウザー

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: You must select something to filter by.
ja: 絞り込み対象を選択する必要があります。

en: View events that have recently been logged.
ja: 最近記録されたイベントを表示します。
