jserror (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: All
ka: ყველა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Browser
ka: ბრაუზერი
