jserror (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Reset
kk: Ысыру

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.

en: View events that have recently been logged.
kk: Соңғы журналға жазылған оқиғаларды көру.
