jserror (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: All
km: ទាំងអស់

en: Filter
km: តម្រង

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: You must select something to filter by.
km: អ្នកត្រូវតែ​ជ្រើស​អ្វីមួយ​ដើម្បី​ត្រង ។

en: View events that have recently been logged.
km: មើល​ព្រឹត្តិការណ៍​ដែល​​បាន​ចុះ​កំណត់​ហេតុ​ថ្មីៗ ។
