jserror (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
