jserror (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: All
ku: هەموو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
