jserror (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Reset
lv: Attīrīt

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: All
lv: Visi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Browser
lv: Pārlūks

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: View events that have recently been logged.
lv: Skatīt notikumus, kas pierakstīti pēdējā laikā.
