jserror (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
