jserror (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: All
mn: Бүгд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Browser
mn: Хөтөч
