jserror (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: All
nl: Alle

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.
