jserror (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Reset
nn: Sett til standard

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: All
nn: Alle

en: Filter
nn: Filtrer

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: You must select something to filter by.
nn: Du må velje noko å filtrere på.

en: View events that have recently been logged.
nn: Vis hendingar som nyleg har vorte logga.
