jserror (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Reset
ro: Resetează

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: All
ro: Toate

en: Filter
ro: Filtru

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: You must select something to filter by.
ro: Trebuie selectat ceva după care să se filtreze.

en: View events that have recently been logged.
ro: Vizualizați evenimentele care au fost înregistrate recent.
