jserror (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Reset
sl: Ponastavi

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: All
sl: Vsi

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Browser
sl: Brskalnik

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: View events that have recently been logged.
sl: Pokaži nazadnje zabeležene dogodke.
