jserror (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: About
sq: Informacione

en: You must select something to filter by.
sq: Duhet të zgjedhësh çfarë duhet filtruar.

en: View events that have recently been logged.
sq: Shfaq ndodhitë e fundit të regjistruara.
