jserror (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Reset
sv: Återställ

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: All
sv: Alla

en: Filter
sv: Filtrera

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Browser
sv: Webbläsare

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: You must select something to filter by.
sv: Du måste välja något att filtrera på.

en: View events that have recently been logged.
sv: Visa händelser som nyligen har loggats.
