jserror (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Browser
te: విహారిణి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
