jserror (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: All
th: ทั้งหมด

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: You must select something to filter by.
th: คุณต้องเลือกรายการที่ต้องการกรองข้อมูล

en: View events that have recently been logged.
th: ดูเหตุการณ์ที่ถูกบันทึกไว้ล่าสุด
