jserror (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Reset
uk: Скинути

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: All
uk: Все

en: Filter
uk: Фільтр

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Browser
uk: Браузер

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтрування необхідно щось обрати.

en: Platform
uk: Платформа

en: View events that have recently been logged.
uk: Перегляд останніх зареєстрованих в журналі подій.
