jserror (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: All
vi: Tất cả

en: Filter
vi: Lọc

en: Debug Mode
vi: Chế độ gỡ lỗi

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: You must select something to filter by.
vi: Bạn phải chọn vài thứ làm tiêu chuẩn lọc.

en: View events that have recently been logged.
vi: Xem các sự kiện đã được ghi lại gần đây.
