jserror (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Development
az: Develop

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: All
az: Hammısı

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Browser
az: Brauzer

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: View events that have recently been logged.
az: Bu yaxınlarda daxil edilmiş hadisələrə baxın.
