jserror (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Reset
be: Скінуць

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: All
be: Усе

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Browser
be: Браўзер

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: You must select something to filter by.
be: Вы павінны абраць нешта для фільтру.

en: View events that have recently been logged.
be: Паказаць падзеі, якія былі толькі што запісаны ў журнал.
