jserror (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: All
de: Alle

en: Debug Mode
de: Debug-Modus

en: Unlimited
de: Unbegrenzt

en: Browser
de: Internet-Browser

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: You must select something to filter by.
de: Es muss ein Filterkriterium ausgewählt werden.

en: Platform
de: Plattform

en: View events that have recently been logged.
de: Zeigt die Ereignisse an, die zuletzt protokolliert wurden.
